CHF8838GNF500L
Mfr.Part #
CHF8838GNF500L
Manufacturer
Bourns, Inc.
Package/Case
Datasheet
CHF8838GNF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 150W
Stock
396
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 3GHz